Pogotowie dźwigowe
ul. Transportowców 7,
40-403 Katowice
tel. (32) 251 33 32

568408 # 337453

  


2017-03-31

Informujemy, iż zakończyliśmy prace związane z odnowieniem kabiny dźwigu w budynku przy ul. Struzika 6 w Zabrzu. To pierwsza odnowiona w tym roku kabina dźwigu znajdującego się w zasobach Zabrzańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej.


2017-03-13

Z przyjemnością przedstawiamy dźwig wyprodukowany przed II Wojną Światową przez Fabrykę Dźwigów Roman Groniowski.  Rozpoczęliśmy prace związane z przywróceniem go do eksploatacji po wielu latach zapomnienia. Prace obejmą m.in. wymianę systemu sterowania na nowoczesne, pozwalające na płynną regulację obrotów silnika.

                                 

2017-03-03

Informujemy Państwa, że zakończyliśmy prace związane z wymianą dźwigu w zasobach Śródmiejskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Bielsku - Białej przy ul. Broniewskiego 7.

                                    

2017-02-24

Z przyjemnością przedstawiamy efekt kompleksowej wymiany dźwigu w budynku przy ul. Okrężnej 9 w Siemianowicach Śląskich. Napęd nowego dźwigu oparty jest o nowoczesną wciągarkę bezreduktorową, gwarantującą znaczną obniżkę kosztów zużycia energii.

                                 

2017-01-09

Z radością informujemy, iż rozpoczynamy wymianę dwóch dźwigów osobowych. Oczywiście będziemy informowali Państwa o postępach prac.


2016-12-30

Przedstawiamy Państwu efekt zakończonych prac polegających na montażu platformy pionowej wraz z przeszkolonym szybem samonośnym w budynku przy ul. Dunikowskiego 18 w Katowicach. Platforma została zainstalowana w duszy klatki schodowej istniejącego budynku, znaczenie ułattwiając mieszkańcom dostęp do najwyższych kondygnacji.


2016-12-16

Z przyjemnością informujemy, że zakończyliśmy prace związane z pełną wymianą dźwigu osobowego w budynku przy ul. Adamskiego 5 w Katowicach.  Nowy dźwig gwarantuje mieszkańcom nie tylko znaczną proprawę bezpieczeństwa i komfortu podróżowania ale także znaczne oszczędności.


2016-12-13

Informujemy, iż zakończyliśmy prace związane z wymianą sterowania dźwigu w budynku przy ul. Moniuszki 14c w Katowicach. Zastosowanie sterowania wyposażonego w przekształtnik częstotliwości umożliwia płynną regulację prędkości jazdy kabiny znaczenie podnosząc komfort korzystania z dźwigu.


2016-12-02

Pragniemy poinformować, że prowadzimy prace związane z kompletną wymianą dźwigu osobowego w budynku przy ul. Adamskiego 5 w Katowicach. Nowe urządzenie jest oparte na podzepołach renomowanej firmy WITTUR i pozwoli cieszyć się mieszkańcom najwyższym poziomem bezpieczeństwa, komfortu i bezawaryjności.


2016-11-21

Z przyjemnością informujemy, iż trwają prace związane z kompleksową dostawą  i montażem hydraulicznej platformy pionowej w budynku przy ul. Dunikowskiego 18 w Katowicach. Platforma, która powstanie z inicjatywy mieszkańców będzie poruszała się w duszy istniejącej klatki schodowej. Prace obejmują m.in. przygotowanie miejsca montażu poprzez wykonanie prac budowlanych, montaż przeszklonego szybu samonośnego oraz montaż platformy Extrema Sirio produkcji włoskiej.


2016-11-14

Serdecznie zachęcamy Państwa do składania zapytań ofertowych na dźwigi towarowe oraz towarowe małe. Współpraca z renomowaną firmą BKG gwarantuje najwyższą jakość dostarczanych Państwu urządzeń. Polecamy odwiedziny strony internetowej producenta, na której znajdziecie Państwo wiele cennych informacji, w tym m.in. rysunki techniczne oraz wytyczne budowlane : www.bkg.pl


2016-11-07

Informujemy Państwa, iż obecnie prowadzimy prace związane z modernizacją dźwigów należących do Zabrzańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, które na skutek długoletniej eksploatacji uległy awarii.


2016-10-24

Zakończyliśmy prace związane z wymianą sterowania dźwigu w budynku przy ul. Okrzei 13 w Katowicach. Nowoczesne sterowanie wyposażone w falownik zwieksza komfort jazdy, pozwalaja na płynną regulację prędkości dźwigu, poprawiaja bezpieczeństwo oraz zmniejszaja zużycie energii. Dodatkowo jest ono znacznie bardziej bezawaryjne. Instalowane sterowanie jest również wyposażone w moduł łączności oparty na technologii GSM - pozwalający na całodobowe połączenie się z Pogotowiem Dźwigowym.


2016-10-17

Przedstawiamy Państwu efekt przeprowadzonych prac modernizacyjnych dźwigu w budynku przy ulicy Czajki 27 w Gliwicach. Był to już czwarty dźwig, który został w tym roku zmodernizowany przez naszą firmę na rzecz Spółdzielni Mieszkaniowej "Sikornik".

         

2016-10-10

Pragniemy poinformować, że w dalszym ciągu prowadzimy prace związane z modernizacjami siedmiu dźwigów należących do TSM "OSKARD". Prace te dla poszczególnych urządzeń rozłożone są na przestrzeni kilku miesięcy, zgodnie zapisami ogłoszonego przez Spółdzielnię przetargu.


2016-09-30

Prezentujemy Państwu efekty prac związanych z modernizacją dźwigu w budynku przy ul. Sobieskiego 5a w Zabrzu. W dźwigu tym, znajdującym się w zasobach Zabrzańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, wymieniono zdecydowaną większość komponentów, w tym m.in. napęd, kabinę oraz drzwi. Prace te znacznie zwiększyły bezpieczeństwo i komfort podróżowania a dodatkowo obniżyły koszty eksploatacji. Proszę zwrócić uwagę na wygłuszenie ścian maszynowni, które ma za zadanie izolować hałas od sąsiednich lokali mieszkalnych.

         

2016-08-22

Informujemy, iż zakończyliśmy prace związane z wymianą sterowania dźwigu w budynku przy ul. Okrzei 15 w Katowicach. Mieszkańcy już korzystają z efektów prac - zwiększenia bezpieczeństwa, bezawaryjności, komfortu podróżowania oraz zmniejszenia zużycia energii.

 


2016-08-19

Z przyjemnością informujemy, iż zakończyliśmy prace związane z modernizacją dźwigu w budynku przy ulicy Czajki 13 w Gliwicach. Prace wykonywane na rzecz Spółdzielni Mieszkaniowej "Sikornik" obejmowały m.in. wymianę aparatury sterowej, wymianę zespołu napędowego, odnowienie kabiny, odnowienie powłok drzwi szybowych, montaż systemu monitoringu wizyjnego oraz montaż energooszczędnego oświetlenia przystanków.

                                               

2016-08-09

Informujemy, iż rozpoczęliśmy prace związane z wymianą wciągarki w dźwigu należącym do S.M. SILESIA w Katowicach.

 


2016-07-18

Informujemy, iż trwają prace związene z modernizacją kolejnego dźwigu należącego do S.M. "Sikornik".


2016-07-01

Informujemy, że zakończyliśmy prace związane z wymianą sterowania dźwigu w budynku przy ul. Powstańców 9b w Katowicach. Nowoczesne sterowania wyposażone w falownik zwiekszają komfort jazdy, pozwalając na płynną regulację prędkości dźwigu, poprawiają bezpieczeństwo oraz zmniejszają zużycie energii. Dodatkowo są one znacznie bardziej bezawaryjne.


2016-06-27

Informujemy, że zakończyliśmy prace związane z modernizacją dwóch dźwigów w budynków znajdujących się w zasobach Tyskiej Spóldzielni Mieszkaniowej "OSKARD". Zakres prac obejmował m.in. wymianę zespołów napędowych i ograniczników prędkości. 


2016-06-20

Informujemy Państwa, iż zakończyliśmy modernizację drugiego dźwigu w budynku przy ul. Perkoza 6 w Gliwicach. Jest to kolejny dźwig zmodernizowany na rzecz Spółdzielni Mieszkaniowej "Sikornik".

                        

2016-05-30

Informujemy, że trwają prace związane z modernizacją kolejnego dźwigu należącego do S.M. "Sikornik" w Gliwicach. Prace, które są już w końcowej fazie realizacji, pozwolą na znaczną poprawę komfortu podróżowania dźwigiem.


2016-05-20

Pragniemy poinformować, że otrzymaliśmy autoryzację na rok 2016 w zakresie montażu i eksploatacji wyrobów firmy WITTUR.  Grupa WITTUR to jeden z największych na świecie dostawców podzespołów dźwigowych jak i kompletnych urządzeń - jest obecna w ponad 50 krajach na całym świecie. Dzięki tej współpracy możemy Państwu zaproponować dźwigi najwyższej światowej jakości.


2016-05-13

Z radością informujemy, że trwają prace związane z wymianą sterowań dwóch dźwigów należących do Zabrzańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Wymiana sterowania jest bardzo ważną częścią etapowej modernizacji dźwigu. Poza znaczącą poprawą bezpieczeństwa i bezawaryjności wyraźnie poprawia się komfort jazdy. Dzięki zastosowaniu przekształtnika częstotliwości prędkość jazdy kabiny jest płynnie regulowana.


2016-04-29

Informujemy, iż zakończyliśmy prace związane z modernizajcą pierwszego dźwigu należacego do S.M. "Sikornik". Modernizacja kolejnego dźwigu rozpocznie się 16 maja 2016 roku.


2016-04-27

Infromujemy, iż w dniu 02 oraz 27 maja 2016 rokunasza firma nie pracuje. Oczywiście całą dobę do Państwa dyspozycji pozostaje Pogotowie Dźwigowe.

 

 


2016-03-18

Informujemy, iż zakończyliśmy prace związane z kompletną modernizacją dźwigu należącego do Śródmiejskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Bielsku - Białej. Dźwig ten po modenizacji może przewieźć 12 osób.


2016-03-15

Z radością informujemy, iż rozpoczęliśmy prace związane z modernizacją czterech dźwigów w Zabrzu. Prace są efektem wygranego przez naszą firmę przetargu ogłoszonego przez Zabrzańską Spółdzielnię Mieszkaniową.

 


2016-02-18

Z przyjemnością informujemy, iż zakończyliśmy prace związane z wymianą dwóch dźwigów w zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej "Górnik" w Katowiach przy ul. Słonecznej 71. Oba dźwigi napędzane są przez nowoczesne, energooszczędne wciągarki bezreduktorowe, dzięki czemu znacznie obniżono zużycie energii.